Uroczyste otwarcie oraz poświęcenie wyremontowanych oddziałów i poradni Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem
 

W dniu 01.04.2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie  oraz poświęcenie wyremontowanego Oddziału Ginekologicznego, Poradni Chirurgii Ogólnej, Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Poradni Chirurgii Naczyniowej oraz Pracowni USG i Pracowni Endoskopii. Jest to kolejny etap kilkuletniej inwestycji związanej z modernizacją Szpitala. W uroczystym otwarciu i poświęceniu wyremontowanych pomieszczeń udział wzięli przedstawiciele władz rządowych oraz samorządowych, m.in. Senator Jacek Bogucki, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, będący członkami Rady Społecznej Szpitala Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego oraz Pracownicy Szpitala.
Podstawowym zadaniem Oddziału Ginekologicznego jest diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych. Jak powiedziała dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem Bożena Grotowicz: głównym celem jest zapewnienie pacjentkom najwyższej jakości usług medycznych.Oprócz kompleksowej opieki realizowanej w oparciu o indywidualny plan leczenia zależy nam również na wysokim standardzie hospitalizacji.Dzięki modernizacji pomieszczeń Oddziału i poprawie warunków, do korzyści płynących z opieki profesjonalnej kadry medyczny dołącza wyższy komfort pobytu pacjenta.
Poradnie oraz Pracownie USG i Endoskopii stanowią nieodłączny element podczas kompleksowej opieki nad pacjentem. Zmodernizowane pomieszczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt w jaki została wyposażona jest kolejnym krokiem do podwyższenia jakości usług medycznych w naszym Szpitalu.