W Sejmie


Kadencja VII
Nazwa komisji/podkomisji
Data powołania
Data odwołania
17-11-2011


01-03-2012
05-02-2014
01-03-2012
 24-07-2012
26-09-2012
21-11-2012
24-10-2012
21-02-2013
13-12-2012

04-04-2013

26-09-2013
21-11-2013
06-11-2013

20-11-2013

20-02-2014
03-04-2014
24-07-2015

17-11-2012


28-02-2012

09-05-2012
07-11-2012
10-10-2012
19-02-2013
26-10-2012

28-05-2013
20-06-2013
09-01-2014

20-03-2014
10-06-2014
23-07-2015




  • Zespoły parlamentarne 
 
Nazwa zespołu
Data od
Data do
Funkcja
19-07-2012

wiceprzewodniczący
17-01-2012
19-02-2013
wiceprzewodniczący
23-03-2012


wiceprzewodniczący
29-08-2013


08-11-2011

08-01-2014


14-03-2012

29-08-2012

wiceprzewodniczący

    Kadencja VI (2007-2011)