Spotkanie najlepszych z najlepszymi - SzepietowoPierwszy dzień XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym dobiegł końca. W ocenie uczestników i zwiedzających Wystawa jest już sukcesem. Po raz kolejny w Szepietowie można zobaczyć liczną reprezentację hodowców z północno-wschodniej Polski. W wystawie bowiem udział bierze 139 hodowców, którzy prezentują około 1000 sztuk zwierząt hodowlanych. Są to najwyższej klasy zwierzęta, wyhodowane w kraju z wykorzystaniem najlepszej genetyki własnej i światowej. Spośród nich komisja oceniająca wybrała czempiony i superczempiony.
Targi w Szepietowie to jedna z największych w Polsce wystaw maszyn, sprzętu, urządzeń i środków do produkcji rolniczej. Są to targi wielu branż rolniczych: wyposażenia budynków inwentarskich, maszyn i urządzeń do produkcji rolniczej, pasz i dodatków paszowych, genetyki, nawozów, środków czystości i środków ochrony roślin, sprzętu ogrodniczego a także wielu usług niezbędnych w rolnictwie.
Po ceremonii otwarcia, nagrodę za wielki wkład w rozwój podlaskiego rolnictwa i wsparcie organizacji Wystaw Zwierząt Hodowlanych z rąk Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Adama Niebrzydowskiego odebrał Jacek Bogucki - Sekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Henryk Grabowski – Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Informacja prasowa  http://www.odr.pl/2855-spotkanie-najlepszych-z-najlepszymi